Towarzystwo Internistów Polskich
 
Trzeci Międzynarodowy Kongres Medyczny

KOBIETA I MĘŻCZYZNA 65+. JAK LECZYĆ I POMAGAĆ?W dniach 21-22 października 2016 roku w Warszawie (Holiday Inn Warszawa Józefów) odbędzie się III Międzynarodowy Kongres Medyczny KOBIETA i MĘŻCZYZNA 65+. Jak leczyć i pomagać.

W imieniu Komitetu Naukowego, który tworzą: prof. dr hab. n. med. Barbara Bień, prof. dr hab. n. ekon. Piotr Błędowski oraz prof. dr hab. n. med. Katarzyna Wieczorowska-Tobis, serdecznie zachęcamy do udziału w tym niezwykłym i ważnym dla środowiska medycznego wydarzeniu.

Kongres przeznaczony jest przede wszystkim dla specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy podejmują kompleksową opiekę nad osobami starszymi, w tym lekarzy medycyny rodzinnej, internistów, geriatrów i reumatologów. Będzie znakomitą okazją do wymiany doświadczeń, nieformalnych spotkań i merytorycznych dyskusji.

Dla wszystkich członków Towarzystwa Internistów Polskich organizatorzy przewidzieli specjalny rabat wynoszący 10% od aktualnie obowiązującej opłaty kongresowej. Kod rabatowy KiM65TIP2016

Wszelkie informacje, program oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie internetowej www.kobietaimezczyzna.info

Zapraszamy serdecznie.
Do zobaczenia w Warszawie!

Organizator:
OCI Sp. z o.o.
ul. Hajoty 49
01-821 Warszawa
tel. 22 279 49 02, 279 49 04, fax: 22 279 49 10
www.kobietaimezczyzna.info
kongres@ocinfo.pl